LoL AttAcK: FORA Strona Główna LoL AttAcK: FORA

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Eksperymenty w kuchni
Autor Wiadomość
naur 

Wysłany: Pon 28 Sie, 2006 22:39   Eksperymenty w kuchni

Heh ja bym proponował wypisywać tu swoje eksperymenty kulinarne, udane i te mniej udane, ku przestrodze i zachęcie :wink:

Ja ogólnie "specjalizujeta" się w deserach i tym podobnych, bo łatwiej smaczniej i śmieszniej.

:arrow: Pamiętam gdy chciałem zjeść coś słodkiego i w ogóle. Poszedłem do kuchni i zobaczyłem banana. Wstawiłem go do lodówki, poczekałem, gdy wyciągłem, podgrzałem Nutellę (by nie była tak gęsta) i oblałem nią banana :D ZAJEBISTY BYŁ :D

:arrow: Kiedyś mi się kompletnie nudziło to wziąłem jabłko, wykroiłem środek że takie dwie przegródki były, wlałem tam miodu i dżemu, podgrzałem w piekarniku(nie wiem na ile, tak z minutę i mocno) :P zjadalne było :D

:arrow: "Czekoladowy mix" Wziąłem wszystko z domu co miało czekoladę w sobie i wrzuciłem do lodów, również czekoladowych. Twixy, Snickersy, Mleczną Milkę i oblałem Nutellą. Dużo tego nie zjadłem za słodkie, zmuliło mnie.

:arrow: Kiedyś chciałem zjeść coś niedeserowego, więc przekroiłem bułkę podwójnie(że taki bigmac był)i na wrzuciłem tam: szynkę, ogórek, ser, szczepiorek, cebulę i zalałem ketchupem z majonezem :D dobra była

dev 

Wysłany: Pon 28 Sie, 2006 23:29   

wsadzilem ogorek, salate, pomidora, cukinie i inne skladniki lecza do polmiska. Odpaliłem "achtunga" wlozylem do srodka i spierdolilem za drzwi. Całkiem ladne kolory na scianach...

Oti 

Wysłany: Wto 29 Sie, 2006 10:06   

ja kiedys chcialem zrobic jajecznice z qpy i bylo niedobre :cry: na koncu mi sie przypomnialo ze nie posolilem :neutral:

gram_nogami 
popychadło

Wysłany: Sob 07 Paź, 2006 03:19   

nie rozumiem za bardzo gdzie ty tu widzisz jakiekolwiek eksperymenty.
jezeli lubisz sledzie, to zrob je sobie z czekolada. w necie powinien byc jakis przepis, bo co jak co samemu to sie za bardzo na taka potrawe nie mozna porywac.

Gość

Wysłany: Sro 14 Kwi, 2010 14:55   

Frytki ze zmieszanym majonezem i keczupem plus wspomniane śledzie....

-------------------------------------------------------

ser

Gość

Wysłany: Pią 16 Kwi, 2010 12:18   

Cóż za ruch na forum .... :-(

-----------------------------------------------------------------
ser serenada

Odpowiedz do tematu