LoL AttAcK: FORA Strona Główna LoL AttAcK: FORA

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Za co to upomnienie? Skarga
Autor Wiadomość
fiku 

Wysłany: Czw 25 Sty, 2007 18:03   

oj dostałem upomnienie o jak ładnie za offtop

tu mam pytanie po co jest forum ( wydaje mi się po to by w nim pisać i odpowiedzi ) a ostrzeżenie wydaje mi się ze daje się za popełnienie jakiegoś wykroczenia ( przeklinanie bluzgi itp )

wiec ... co pozostaje bać się i nie pisać bo dostane bana adm (z całym szacunkiem a prace )- od którego dostałem chyba za bardzo się rolą przejmuje

( spamerem nie jestem ale jak mnie coś śmieszy to komentuje)

oj zapomniałem dodać teraz dostane 2 (a off i może za obrazę adma) cya

i to na tyle pisania na forum zniechęciłem się a tak mało piszę mało pisze

no comment

Azak 

Wysłany: Czw 25 Sty, 2007 20:10   

fiku napisał/a:
oj dostałem upomnienie o jak ładnie za offtop

tu mam pytanie po co jest forum ( wydaje mi się po to by w nim pisać i odpowiedzi )

Ale po co komu niepotrzebny spam ktory NIC nie wnosi do danego tematu? Ktos ma problem to oczekuje konkretnej odpowiedzi a nie 'u nas pada snieg'. Od wypowiadania sie bezsensu jest offtop :hand

piatas 
t3ch

Wysłany: Czw 25 Sty, 2007 21:02   

Dotyczy tematu:klik

Upomnienie zostalo nalozone za offtopowanie w dziale Targowisko. Tam przestrzenianie regulaminu jest szczegolnie surowo egzekwowane. Posty maja dotyczyc wylacznie oferty handlowej. Tyle.

TEPE. 

Wysłany: Czw 25 Sty, 2007 22:06   

Ja też na wstępie dostałem warna nie wiem za co bo link nieaktywny. Widać, że ktoś lubi mieć władze. Dobra walić to, nie będę zaglądać na forum (nie żale się nie chwale ani nie robie focha - stwierdzam fakt). Dobrze ze na serverze jest miła atmosfera.

Pozdrawiam wszystkich ;-)

piatas 
t3ch

Wysłany: Czw 25 Sty, 2007 22:31   

@TEPE.
Dostales ostrzezenie za posta w tym temacie.

Powody:
1. Odgrzewanie tematu - post Klapy z Wto 16 Sty, 2007 zakonczyl dyskusje, wszystko co bylo do wyjasnienia, zadecydowania, zostalo wyjasnione i zadecydowane. Po tygodniu dopisales swoje 3 slowa, ktore...

2. kompletnie nic nie wniosly do tematu - offtop.

Jezeli jestes nowy na forum staraj sie a/ nabijac licznik w tematach do tego przeznaczonych, b/ budowac wlasny wizerunek w oparciu o rozsadne wypowiedzi.

Pozdrawiam!

Blu 
ekip@

Wysłany: Pią 26 Sty, 2007 17:01   

Ja do tych ostrzeżeń, nie jestem przekonany, rozumiem u nagminnych osób, ale te są jakieś takie bez sensu z nudów, bo sie nic nie dzieje na forum...
A jak piątas będzie taki energiczny to naprawde mogą sie tu pajęczyny pojawić

p0sE 
ekip@

Wysłany: Pią 26 Sty, 2007 20:00   

Kompletny bezsens..

Najpierw piszesz, że rozumiesz to, że czasem ktoś może napisać offtopa, ale niie nagminnie...
Po czym wlepiasz warna użytkownikom którzy praktycznie pierwszy raz piszą na forum.. ( w sumie to za odgrzewanie tematu co innego - nie zwrocilem na to uwagi)

:hand
Ostatnio zmieniony przez p0sE Pią 26 Sty, 2007 20:13, w całości zmieniany 1 raz  

JaREjL 
Łowcy
100% LoLek

Wysłany: Pią 26 Sty, 2007 20:11   

PIATAS może tak- warny są potrzebne ale dawaj je ludziom którzy nagminnie walą offy i odgrzewają niepotrzebnie :D nie musiałeś dawać np. dla pose przecież wiesz że on z taką liczbą postów jaką ma już nie nabija, chyba :lol:

Azak 

Wysłany: Pią 26 Sty, 2007 20:12   

Ja tam sie z piatasem zgadzam. Dal off topy tylko w dziale targowisko (gdzie wlasnie tam dopiero mozna mowic o znaczenu 'off topu') i za odgrzewanie tematu. Po co komu temat z przed miesiaca ktory nic nie w nnosi do zycia forum a na dodatek post nie byl kompletne potrzebny? Za takie cos mozna dawa ostrzezenia ale w dziale ' o wszystkim ' czy cos to juz niie. Takie moje zdanie :mrgreen:

Skorzeny 
ekip@

Wysłany: Pią 26 Sty, 2007 20:55   

a ja leje z tego, ze niektorzy sie takimi rzeczami przejmuja :lol:

naur 

Wysłany: Pią 26 Sty, 2007 21:03   

według mnie ostrzeżenia za offtopy nie mają siły każącej na tym forum :lol:

piatas 
t3ch

Wysłany: Pią 26 Sty, 2007 22:12   

A wg mnie ... hm... umywam rece... ta sprawa mnie od teraz nie dotyczy. Zainteresowani, w tym Ci, ktorych sprawa dotyczny, otrzyami oficjalna wiadomosc.
Z mojej strony ... eot...
Wystarczyl droby promyk swiatla...

JaREjL 
Łowcy
100% LoLek

Wysłany: Sob 27 Sty, 2007 16:30   

eh piatas szkoda że sie poddałeś :D a poza tym trzeba pomyśleć może nad jakimś nowym systemem ostrzeżeń bo rzeczywiście obecny system nikomu nie szkodzi :D

naur 

Wysłany: Sob 27 Sty, 2007 18:56   

piątas - na spokojnie.

dawanie ostrzeżeń, edytowanie postów, kary za offtopy nie są potrzebne na forum gdzie jest może 50 osób stale piszących...

na forach gdzie jest ponad 1000 użytkowników jest to konieczne, ale tutaj nie ma szans by zrobił się totalny burdel na forum

więc nie bój żaby i nie przesadzaj, nie groteskuj ani nie wyolbrzymiaj całej sytuacji, zjawisko offtopów na forum 4fun będzie istniało zawsze, to je odróżnia od innych, sztywnych, gdzie pisze się według wzorów, kodów i przepisów...

a twoje odejście z ekipy... zachowałeś się jak w jakiejś telenoweli :wink:

TEPE. 

Wysłany: Sob 27 Sty, 2007 22:27   

@piatas nic się nie stało. Nie mam żalu do Ciebie... nie rezygnuj przez jedną głupią sytuacje.

fiku 

Wysłany: Sob 27 Sty, 2007 23:25   

oj piatas
kiedyś taki film ogladałem nie pamiętam nazwy ale był tam motym ..... gusfraba ..... innymi słowy wyluzuj

ok miałem napisać jakieś pierdoły moralne ale mi się nie chce mam tylko prośbę zamknijcie ten temat bo z tego się robi offtop i to jak cholera

thx FOR FUNN tego zabrakło

no comment

Bolek 
Rada Naczelna

Wysłany: Sob 03 Lut, 2007 10:49   

Ja nie kumam za co fiku dostal ostrzezenie... Kazdy jeden w tym temacie zamiast pisac o ofercie pisal jakies pierdoly po czym konczy wszystko standardowym "hahahahaha". To samo zrobil fiku, tyle ze jemu sie dostalo ostrzezonko (no chyba ze wszyscy co pisali glupoty w tym temacie dostali ostrzezenie, to potraktujcie ten moj post jako taki ktorego nie ma:)). A za co jeszcze raz je dostal, bo nadal nie kumam :razz:

mATEj 

Wysłany: Sob 03 Lut, 2007 20:58   

ale z was drewniaki :D 1 ostrzeżenie o wartości 1 to nic strasznego ;] Ja nawet bym chciał, żeby kolorowo było pod moim nickiem, ale nie można sobie specjalnie ostrzeżeń dawać :(

xgdw 

Wysłany: Pią 19 Wrz, 2008 15:00   

Hej.Ja też dostałem ostrzeżenie :sad: .Powód : wyluzuj chłopie.Czy jakoś tak.I nie wiem o co chodzi. :sad:

http://kotka-kora.blog.onet.pl/

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Odpowiedz do tematu