LoL AttAcK: FORA Strona Główna LoL AttAcK: FORA

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycja zmiany map

Jesteś za takimi zmianiami - czyli powrotem do starego klimatu?
Tak
56%
 56%  [ 13 ]
Nie
43%
 43%  [ 10 ]
Głosowań: 23
Wszystkich Głosów: 23

Autor Wiadomość
Antiad 
ekip@

Wysłany: Czw 15 Sty, 2009 19:02   

Mam dzisiaj wenę twórczą, więc skomentuje teraz twoją (waszą) działalność od barwnego momentu kiedy w odwecie za zwrócenie uwagi, że nadużywasz admina zdewastowałeś moją pracę :) Nie robię tego ani w zemście, ani z zamiarem powrotu. Piszę tylko i wyłącznie po to, żeby pokazać jak wielkie ziomalstwo panowało i nadal panuje na LA i żeby pokazać dlaczego ten serwer zdycha, ot żeby ktoś może wyciągnął jakieś wnioski i żeby serwer żył zamiast umierać, a piszę dopiero teraz, dlatego że mogę ze spokojnym sumieniem powiedzieć co ty zrobiłeś. I nie ma co sobie tłumaczyć, że 1.6 umiera, bo ludzie tak mówią od 3 lat i on dalej nie umarł.
Cała sytuacja jak już wcześniej wspomniałem rozpoczęła się od nadepnięcia QRi'emu na honor, no bo przecież jak ja śmiałem zwrócić uwagę adminowi, że zmienia bez vote, przy pełnym serwerze mapę, na tą na którą ma ochotę. W przeciągu następnych paru godzin powstał pseudo topic, z pseudo dyskusją, a po kolejnych paru, 4 miesiące pracy jakie włożyłem w serwer poleciały z wiatrem. Ale nie było by w tym nic złego, gdyby rzeczywiście okazało się, że moje pomysły były z dupy. Niestety tak się nie okazało.
Odkąd wprowadziłeś swój cudowny plan ocalenia serwera nie zmieniło się prawie nic, a większość wręcz się pogorszyła. Spójrzmy na statystyki, według rankingów trzymacie się cały czas na dość miernym poziomie, nigdy nie podskoczyliście wyżej niż ja to wywalczyłem, a wręcz spadacie. W przeciągu ostatniego miesiąca serwer pełen przez ponad godzinę był tylko 4 razy, dla porównania na gdy ja pracowałem przy serwerze, serwer był pełen ponad godzinę ok. 12-15 razy miesięcznie. Od czasu kiedy mnie nie ma, nie było żadnych zmian w mapach, nie było żadnych konkursów, eventów. Nie ma też żadnej promocji. Chociaż są też dobre strony: zwiększyła wam się średnia graczy o 1, w końcu został zaktualizowany AMX, w końcu nowe statsy i lista banów, szkoda tylko, że po tych zmianach serwer został praktycznie porzucony. Bajki o zapełnieniu serwera i twój śliczny screen? Przykro mi, w nocy dalej serwer świeci pustkami, a w dzień jest to samo co było, z tym, że jest mniej stałych graczy a więcej losowych, i więcej chołoty która ma parcie na dusta2. A podsumowując - twój piękny plan okazał się lipą, bo w przeciwieństwie do obecnego powolnego podupadania serwera i generalnej stagnacji ja brnąłem sobie do przodu. No ale cóż, dalej uważaj, że jesteś zajebisty i że twój świetny plan zdaje egzamin.

fisq 
Rada Naczelna

Wysłany: Czw 15 Sty, 2009 20:07   

Dupa blada ...
Mapy byly niestandardowe a server byl pelen.
Powod jest oczywisty. To nie mapy tylko ludzie tworza klimat i to ludzie grajacy na tym serverze przyciagaja nowych graczy. A powiew swiezosci dobrze robil LoLkowi.

Dodam jeszcze iz pare tygodniu temu kiedy zaczolem sobie znowu pykac w cs server byl pelen. Teraz max 10 do 12 ludzi online..
Dziwi mnie ze nikt nie zauwazyl ile pracy Antiad wlazyl zeby te mapy zebrac do kupy i zachecic ludzi by w nie grali...

Moj vote to zostawic to co jest. Trzeba isc do przodu a nie wracac do tego co juz minelo ...
Zamiast uwsteczniac sie proponuje oddac sprawe w rece evolucji metoda prob i bledow.

P.s
Glory to the Horde
Ostatnio zmieniony przez fisq Czw 15 Sty, 2009 21:24, w całości zmieniany 2 razy  

VirusX 

Wysłany: Czw 15 Sty, 2009 21:31   

moze nie jestem stalym graczem Waszego serwera ale moim skromnym zdaniem wpieprzenie tylu niestandardowych map bylo pomylka. Serwer byl pelen? No niebardzo, jesli juz to baaardzo rzadko. Poza tym jesli juz wrzucacie niestandardy wypadaloby zaladowac je na jakis zewnetrzny ftp (fastdownload).

Co do klimatu - kiedys byl. Czasy sie zmienily, ludzie sie zmienili a Lolek jest jednym z najbardziej konserwatywnych serwerow. Chce przez to powiedziec, ze nie tolerujecie chamstwa, wyklinania, obrazania innych graczy et cetera. Czy to dobrze czy zle? To moze Was wyroznia ale mam wrazenie, ze czasami posuwacie sie do skrajnosci w banowaniu za pierdoly :(
Ostatnio zmieniony przez VirusX Czw 15 Sty, 2009 21:32, w całości zmieniany 1 raz  

HamanN* 
Rada Naczelna

Wysłany: Czw 15 Sty, 2009 22:02   

Anti pragne zwrocic Ci uwage na 1 fakt:
Tworzyles ten serwer miedzy innymi tez dla tych stalych graczy, a to, ze nie przyjmowales zadnej ale to KURWA zadnej konstruktywnej krytyki i naszych UWAG to reszte dopowiedz sobie sam ...
Przyznaje i nie neguje nakladu pracy jaki wlozyles i czasu przy tym pewnie tez straciles - jak dla mnie nalezy Ci sie za to dobre piwko :)
ps. A generalnie ktory serwer jest oblegany w nocy ? FFA multi gejming szitoza dalej nie pamietam jak sie ten serv zwie na 30 slotow ... ot rozrywka :P bo chyna nie chcesz mi powiedziec, ze MOSTOWNIA ? (mowmy o normalnych serwerach z ludzimi 3majcymi choc elemntarny poziom).

VirusX napisał/a:
Chce przez to powiedziec, ze nie tolerujecie chamstwa, wyklinania, obrazania innych graczy et cetera. Czy to dobrze czy zle?

No ja sobie inaczej np nie wyobrazam ... w zasadzie pytanie retoryczne :F

Pozdrawiam. :hand

VirusX 

Wysłany: Czw 15 Sty, 2009 22:05   

HamanN* napisał/a:
VirusX napisał/a:
Chce przez to powiedziec, ze nie tolerujecie chamstwa, wyklinania, obrazania innych graczy et cetera. Czy to dobrze czy zle?

No ja sobie inaczej np nie wyobrazam ... w zasadzie pytanie retoryczne :F

zaluje, ze nie zacytowales calosci ostatniej mysli, z naciskiem na slowo skrajnosc ;)
Nieco generalizujac - zakladacie serwer, ktory ma wychowywac. Za slowo ''ryj'' dostaje sie z rzedu sevendaysa. Mysle, ze to troche zgubne podejscie, serwer ma bawic, byc swojego rodzaju >rykowiskiem<, miejscem, gdzie mozna sie wyszalec po calym dniu w robocie/na uczelni/w szkole.
Ostatnio zmieniony przez VirusX Czw 15 Sty, 2009 22:09, w całości zmieniany 1 raz  

KuleK 
ekip@

Wysłany: Czw 15 Sty, 2009 22:26   

antiad cos ci sie pomylilo

http://www.kulek86.pl/lolattack/stats/overview.php

dziennie mamy grubo ponad 1000 wejsc na server
server od popoludnia do prawie nocy jest pelny i gra ostatnio sporo adminow !!

nie jest moze tak dobrze jak 2 lata temu ale i juz tak niebedzie

http://kulek86.pl/lolattack/avsg/

i tak jak na tych fotach jest ostatnio coraz czesciej !!

ah 
Łowcy

Wysłany: Pią 16 Sty, 2009 08:34   

Co masz na myśli pisząc stary klimat ... ?

No i jakie zmiany ? ...

(c) by Skorzenny :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez ah Pią 16 Sty, 2009 08:36, w całości zmieniany 2 razy  

Antiad 
ekip@

Wysłany: Pią 16 Sty, 2009 11:26   

VirusX napisał/a:
Poza tym jesli juz wrzucacie niestandardy wypadaloby zaladowac je na jakis zewnetrzny ftp (fastdownload).

Był :)
HamanN* napisał/a:
Tworzyles ten serwer miedzy innymi tez dla tych stalych graczy, a to, ze nie przyjmowales zadnej ale to KURWA zadnej konstruktywnej krytyki i naszych UWAG to reszte dopowiedz sobie sam

Brałem. Między innymi dlatego zrezygnowałem z małych zestawów map, dlatego później znikały niektóre remake'i czy inne mapy, dlatego były "wieczory tematyczne" (bardzo stara propozycja którą wygrzebałem z forum LA). Choć na początku nie było kolorowo to później zaczynało być sympatycznie, a ja metodą prób i błędów konsekwentnie ulepszałem to było.

KuleK napisał/a:
http://www.kulek86.pl/lolattack/stats/overview.php

dziennie mamy grubo ponad 1000 wejsc na server
server od popoludnia do prawie nocy jest pelny i gra ostatnio sporo adminow !!

Liczba wejść nie jest odzwierciedleniem pełności serwera, który pełen nie jest i żeby się tego dowiedzieć nie trzeba szukać daleko, bo wystarczy spojrzeć na game trackera czy game monitor. Chociaż i u mnie nie było kolorowo to fakt faktem, w czasie ostatniego miesiąca mojej działalności serwer był bardziej zapełniony, niż jest teraz.

KuleK napisał/a:
nie jest moze tak dobrze jak 2 lata temu ale i juz tak niebedzie

Mogłoby być, wystarczy chcieć :D

JUVE 

Wysłany: Sob 17 Sty, 2009 02:02   

ten Antiad ma dobrego dilera :D daj no namiary bo to co on ma towar to ja w to wchodze :D stary te twoje nie standardy to była wieksza pomyłka niż polska na mistrzostwach europy :> wywalcie tego Antiada w ciul bo on wam tylko narobi brudu , syfu i ludzie bedą uciekać...

VirusX 

Wysłany: Sob 17 Sty, 2009 14:06   

JUVE napisał/a:
wywalcie tego Antiada w ciul bo on wam tylko narobi brudu , syfu i ludzie bedą uciekać...

hahah jak podburza :D

JUVE 

Wysłany: Sob 17 Sty, 2009 14:56   

no weź koleś ma taki autyzm a w jego tekstach jest tyle skromnosci ze on jest bogiem reanimacji serwerów poprzez gówniane nielubiane niestandardowe gówna :D

Ruti 

Wysłany: Sob 17 Sty, 2009 17:05   

w glowach wam sie motyla noga

JaREjL 
Łowcy
100% LoLek

Wysłany: Sob 17 Sty, 2009 17:19   

Wszyscy tam pierdolicie zamiast znaleźć consensus. Nie standardy też muszą być.

KuleK 
ekip@

Wysłany: Sob 17 Sty, 2009 20:17   

JaREjL napisał/a:
Wszyscy tam pierdolicie zamiast znaleźć consensus. Nie standardy też muszą być.

ale jak antiad sie zabral za mapy to bylo 200 niestandardow i prawie zadnych standardow !!

JaREjL 
Łowcy
100% LoLek

Wysłany: Sob 17 Sty, 2009 21:04   

Właśnie wiem, trochę już tych nstd było za dużo. Ale na pewno raz na kilka dni dusta można pyknąć, ale jakieś odstępstwa też muszą być. No nie mówice, że komuś po kilku latach nie znudziło się d2. Na razie nie jest źle, chociaż sposób w jaki sprzątnięto Antiada też nie jest dobry. Ale żyjemy dalej.

Enti 
ekip@

Wysłany: Sob 17 Sty, 2009 22:20   

dust2 BEST MAP EVER

JaREjL 
Łowcy
100% LoLek

Wysłany: Nie 18 Sty, 2009 11:49   

omg :roll:

VirusX 

Wysłany: Nie 18 Sty, 2009 19:43   

dust2 onlY!!!! FANATYCY DUSTA I AZTECA - laczmy sie !!!

Tooorcida! <machac szalikiem>
Ostatnio zmieniony przez VirusX Nie 18 Sty, 2009 19:43, w całości zmieniany 1 raz  

QRi 
Rada Naczelna

Wysłany: Nie 18 Sty, 2009 23:35   

zmienia bez vote, przy pełnym serwerze mapę

10 / 18 rili pelen :D

nie mam ochoty komentowac dalej twojej wypowiedzi <głaszcze> bo nie ma czego

rzucasz haslami - nie podajesz konkretnych przykladow

1000 wejsc dziennie nie swiadczy o popularnosci serwera - przepraszam

za Twoich niestandardow serwer pustoszal o ok 21 30 - 22 - teraz niejednokrotnie jest pelen ( przynajmniej 14-15 graczy ) nawet o 12

ide spac

harry1337leet 

Wysłany: Pon 02 Lut, 2009 14:03   

ja popieram QRi-ego
Antiad
Po pierwsze LoLAttAcK.org to dla wielu serwer na który wchodzi pobawić się , pogadać , pośmiać.
Przez twe zmiany serwer był pusty cały czas.
Grało na nim max 10 ludzi ,a teraz od 12.00 już maxx i tak do 01.00 w nocy , a niekiedy nawet do 02.00.
Nawet o .04.00 rano grałem i było 10 osób wiec nie pisz pierdołów tylko wracaj skąd przybyłeś i niszcz inne serwery nie LOLA !
Dobrze wiesz że na lolku graja sami znajomi i to oni powinni decydować o zmianach a nie 1 osoba która robi co chce i nie słucha innych.

KRÓTKO WYPIERDALAJ I NA OCZY MI SIĘ NIE POKAZUJ !!!!!!

Skorzeny 
ekip@

Wysłany: Pon 02 Lut, 2009 18:16   

Mozna sie z Antiadem nie zgadzac co do koncepcji, ale z tego co wiem, to dzieki RN (m. in. dzieki mojemu glosowi) dostal wolna reke na dzialanie, poniewaz CHCIALO MU SIE RUSZYC DUPE I CO ZROBIC. Jesli dobrze pamietam, to juz zanim Antiad zaczal wprowadzac zmiany, sytuacja LoLka nie byla najlepsza i Antiad jako jedyny probowal cos zmienic w momencie kiedy wielu innych polozylo lache na serwer (w tym ja, wplacam kase i nic wiecej).

Dlatego prosilbym o bardziej konstruktywna krytyke/zrobienie czegokolwiek lepiej/zamkniecie pizdy (niepotrzebne skreslic)

Odpowiedz do tematu