LoL AttAcK: FORA Strona Główna LoL AttAcK: FORA

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
300
Autor Wiadomość
Blu 
ekip@

Wysłany: Pon 26 Mar, 2007 01:40   

Za mną była starsza para(40-50) i ta kobita zagaduje do męża, ze ten film nie oddaje prawdy czy historii, te dziwne zwierzęta, ludzie nie tacy, ale podobaly jej sie efekty i gra świateł... hehe gra świateł, no cos musiala pochwalic, zeby mu przykro nie było. No takie czasy efekty wygrywaja z grą aktorów i scenariuszem, ktory zapewnilby odpowiednie zwroty akcji, wątki, których sie nie spodziewalismy itd.
Tylko, ze nigdzie nie jest napisane, ze to film na faktach czy historyczny, także za bardzo nie ma sie czego czepiać, wizja autorska, wykonanie całkiem ciekawe bo inne
film ten mial zapewnic jakąs rozrywke, no i spelnia swoja role i tyle, ale jakiegos hitu na miare gladiatora bym z tego nie robil

Pare lat temu, kiedy pierwszy raz obejrzałem Final Fantasy: The Spirits Within, byłem zafascynowany jak animacja komputerowa doskonale oddaje ruchy człowieka a jednocześnie uzmysłowiłem sobie, ze w niedalekiej przyszlosci mogą na zawsze zniknac prawdziwi aktorzy zastąpieni grafikami od efektów specjalnych i 3d, pojawią sie ulubieni aktorzy wirtualni jak bohaterowie z gier, których bez problemu bedzie mozna przebrac i wystylizować odpowiednio do akcji i sceny i zniknie wiele problemów z prawdziwymi aktorami i całym "kręceniem". 300 jest krokiem w tym kierunku, mysle, ze jak bysmy widzieli jakas akcje kreconą na zywo, na surowo bez efektów, to byłby lekki szok :D
Miejmy nadzieję, ze jednak pozostaną filmy takie i takie, a efekty nie wchłoną całkowice filmów

gram_nogami 
popychadło

Wysłany: Pon 26 Mar, 2007 09:06   

Skorzeny napisał/a:
(...)

zbyt personalnie odebrales moja wypowiedz.
ja tam lubie jak film zmusza do myslenia. a raczej 300 nie pobudza przeplywu impulsow.

aKiRa 
Head Admins
Public Relations

Wysłany: Pon 26 Mar, 2007 10:37   

gram_nogami napisał/a:

czyli mozna stwierdzic, ze to jeden z tych filmow produkowany dla idiotow, ktorzy jedyne czego wymagaja, to to by sie swiecilo.

pojechales mi ...

film nie pokazuje prawdy historycznej bo z zamierzenia nie mial tego robic a jedynie EKRANIZOWAC komiks.

i to im sie zajebiscie udalo.

(_|_)

< /dupa >

MaZZeo 
Woody LoL

Wysłany: Pon 26 Mar, 2007 14:08   

Obejrzałem i dla mnie to nic wielkiego. Podobnie jak "Troja" i "Aleksander", nudne to, walki naprzemian z jakimis biadoleniami, nie podobalo mi sie to w ogóle.

Taki film na raz i nigdy nie wracac.

Oti 

Wysłany: Pon 26 Mar, 2007 17:34   

trailer dla dzieci i ludzi o slabszych nerwach

http://fishki.net/comment.php?id=19161

naur 

Wysłany: Pon 26 Mar, 2007 19:51   

aKiRa napisał/a:
film nie pokazuje prawdy historycznej bo z zamierzenia nie mial tego robic a jedynie EKRANIZOWAC komiks.

dokładnie, tam niby ma być 5 milionów Persów...

-Jakby w 480 roku p.n.e do kupy by uzbierali wszystkich ludzi z całego świata to by byle nie starczyło :P

gram_nogami napisał/a:
a raczej 300 nie pobudza przeplywu impulsow.

to pewnie spodoba ci się film "Błękit" czy "Deep Blue", czy jakoś tak się nazywał.

Jego reżyser mówi o swojej biografi i chorobie, ponieważ jest ślepy, a tytuł wziął się stąd że ostatnim kolorem jaki widział był właśnie błękitny.
Przez cały film jest niebieski ekran, tylko dźwięki się zmieniają.

Mogłem ten film rozkminiać tydzień, ale powiedziałem sobie "po co mi to?". Wole czasem jak jest kilka efektów specjalnych a nie ciągle filmy które są "do rozkminiania". Takie emo to trochę, ciągle myśleć.

Ale to nie zmienia że moim ulubionym filmem jest 21 Gramów.

Mi się 300 podobało, czasem miło popatrzeć na fajny rozpierdol :)

Enti 
ekip@

Wysłany: Wto 27 Mar, 2007 18:47   

film fajny ale nie powala dla mnie narazie z serii grecja rzym bla bla to jest niedoscigniony GLADIATOR

Skorzeny 
ekip@

Wysłany: Wto 27 Mar, 2007 19:46   

to ja w takim razie polecam serial Rome. pierwszy sezon lecial w zeszlym roku na HBO, drugi sezon jest "dostepny" w internecie. twor ten po prostu ocieka klimatem, ale w tym filmie bitew nie ma raczej wcale, natomiast jest mnostwo intryg i polityki itp. cudo w chuj :D

aKiRa 
Head Admins
Public Relations

Wysłany: Wto 27 Mar, 2007 21:14   

ogladalem caly "ROME" ale ludzie tylko dlatego ze oba sa kostiumowe nie znaczy ze trzeba je do jednego worka wkladac.

300 - to filmowy komiks

ROME - serial

GLADIATOR - dramat

wszystkie wyjebane i wszystkie sa kompletnie innymi kategoriami filmowymi, jedynie co je laczy to to ze wszystkie nie dzieja sie w obecnych czasach.

tylko ze to troche tak jakby Johna Q porownywac z Green Street Hooligans.

(_|_)

< /dupa >

mATEj 

Wysłany: Wto 27 Mar, 2007 23:36   

Właśnie zlookalem 300 i muszę przyznać, że film rzeźnicki. Strasznie mi się podobał. i ta końcówka. niebo.

a Gladiator też był mega.

t0m3q 

Wysłany: Pią 30 Mar, 2007 15:23   

Słyszałem recenzje i muszę przyznać ,że film godny uwagi. :!:

Azak 

Wysłany: Pią 30 Mar, 2007 22:48   

recenzje imo w 70% przypadkach nie oddaja tego co zobaczysz, kazdy "ma / rozumie" film po swojemu wiec ja nigdy nie kieruje sie recenzjami, chyba ze jest ich naprawde duzo i naprawde sa najgorsze :D

Skorzeny 
ekip@

Wysłany: Pią 30 Mar, 2007 23:15   

ja wlasnie wrocilem z kina i niestety musze sie ugryzc w jezyk. film nie byl kiepski ale mnie zawiodl. myslalem, ze bedzie duzo fajnej walki, a bylo tylko troche fajnej walki. a reszta to suchar w chuj. spektakularnosc i rozmach bitwy mialy przycmic inne elementy filmu i wdusic mnie w fotel, ale niestety tak sie nie stalo :(

Oti 

Wysłany: Sob 31 Mar, 2007 06:37   

SKORZEŃ = OWNED !! xD ^^

QRi 
Rada Naczelna

Wysłany: Nie 01 Kwi, 2007 21:21   

a mi sie podobalo

piatas 
t3ch

Wysłany: Nie 01 Kwi, 2007 21:52   

Mnie tez :)
Zgadzam sie z GN, film prosty jak konstrukcja cepa, mimo tego dosc przyjemny do ogladania.

aKiRa 
Head Admins
Public Relations

Wysłany: Wto 03 Kwi, 2007 21:27   

gowno sie tam znacie :D

mata tu zajebista graficzke :

(_|_)

< /dupa >

MaZZeo 
Woody LoL

Wysłany: Sro 04 Kwi, 2007 13:42   

Hmm tym razem byłem w kinie i jakoś zdania nie zmieniłem... dalej uważam że to film bez rewelacji, jednak chyba lepszy od Troji i Aleksandra (w tych było więcej gadania niż rzezi).

Nie podobało mi się:

Kserkses transwestyta :|

Mutanty i inne takie w armi perskiej.

Przebajerzony efektami - chyba cały plan został zrobiony w komputerze, czy oni to wszystko robili na tych niebieskich tłach? W Troji i Aleksandrze był chociaż kawałek realnego świata, tutaj nie ma tego w ogóle. Zirytowało mnie trochę to...

Jeśli chodzi o mutanty to tak, wiem ze to na podstawie komiksu, no ale... ja jednak wolałbym prawdziwą historię.

bocik 

Wysłany: Sob 07 Kwi, 2007 01:15   

MaZZeo napisał/a:
Hmm tym razem byłem w kinie i jakoś zdania nie zmieniłem... dalej uważam że to film bez rewelacji, jednak chyba lepszy od Troji i Aleksandra (w tych było więcej gadania niż rzezi).

Nie podobało mi się:

Kserkses transwestyta :|

Mutanty i inne takie w armi perskiej.

Przebajerzony efektami - chyba cały plan został zrobiony w komputerze, czy oni to wszystko robili na tych niebieskich tłach? W Troji i Aleksandrze był chociaż kawałek realnego świata, tutaj nie ma tego w ogóle. Zirytowało mnie trochę to...

Jeśli chodzi o mutanty to tak, wiem ze to na podstawie komiksu, no ale... ja jednak wolałbym prawdziwą historię.

Nosz qwa...to wypozycz sobie "Noz w wodzie" :mrgreen: . To po co bierzesz sie za taki film skoro wolisz prawidziwa hisotrie - wlacz Discovery. TEN FILM WLASNIE TAKI MA BYC ! albo lubisz klimat F. Miler'a albo nie i wyp...<sic!> na jakie romansidlo.

az sie unioslem przed snem - Mazeo nie bierz tego do siebie to tak ogolnie do tych, ktorzy spodziewaja sie po filmie na bazie komixu dramatu w III aktach : /

p0sE 
ekip@

Wysłany: Nie 08 Kwi, 2007 09:40   

Cytat:

no kurFa, przecie to film na podstawie komiksu i taki musik być.. jest to zamierzone.

MaZZeo 
Woody LoL

Wysłany: Nie 08 Kwi, 2007 12:25   

hhmm a to w komiksie walczyli gdzie indziej nzi naprawde? Chyba też starli się z persami w wąwozie niedaleko termopil... ale lepiej wszystko zrobić na kompie... bo taniej... ale przez to wyglądało to wszystko strasznie sztucznie.

MaZZeo 
Woody LoL

Wysłany: Sob 14 Kwi, 2007 23:29   

hahahah patrzcie na to :mrgreen:

http://www.youtube.com/wa...related&search=

http://youtube.com/watch?v=9F1gD7ae6Ps

http://www.youtube.com/watch?v=pI76dslo9z4

hahahaha no wymiekam naprawde, az lzy ciekna :D

mRuk 

Wysłany: Czw 03 Maj, 2007 12:29   

http://www.youtube.com/watch?v=x30-9i26PYw

Skorzeny