LoL AttAcK: FORA Strona Główna LoL AttAcK: FORA

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Anime / Manga (OAV / TV episodes)
Autor Wiadomość
BruceLee 

Wysłany: Sro 21 Mar, 2007 21:27   Anime / Manga (OAV / TV episodes)

witam ziutki, to ja Bruce ... wpadlem sobie zeby zapytac czy zna ktos jakies dobre anime albo mangi ... bo nie wiem co zasysac ... troche juz tego nasciagalem ale na 100% nie widzialem jeszcze paru dobrych tytulow i tu prosba, jakby ktos mogl spisac taka mala liste filmow OAV czy nawet TV series z tytulami wartymi obejrzenia ... od razu uprzedze zby nie pisac AKIRY, GITS, NARUTO, FULL METAL ALCHEMIST, NINJA SCROLL, SAMURAI X, BATTLE ANGEL ALITA ... reszta moze byc a w sumie najbardziej to jakies CYBER PUNK by mnie krecilo ...

dziekowa i pozdro600

Skorzeny 
ekip@

Wysłany: Czw 22 Mar, 2007 00:15   

Hellsing
Berserk (najlepsze z czym mialem do czynienia, klimat gniecie)
Sorcerer
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex
Death Note (mam sciagniete, ale jeszcze nie obejrzalem)
Samurai Champloo (to samo, co wyzej, ale kumpel mowil, ze kapitalne)
Cowboy Bebop (nie ogladalem, ale wszyscy mowia, ze kapitalne)
Full Metal Panic
Ebichu (komediowy o chomiku xD)
Neon Genesis Evangelion (w tym to troche za duzo pierdolenia, ale jak juz sie robi ciekawie, to na calego, w Berserku tez jest pierdolenie, ale fajne pierdolenie [mowie o gadaniu] )

to wszystko co wymienialem to seriale, bo pelnometrazowych to moze kilka widzialem (z czego tylko dwie pozycje nie zostaly przez ciebie wymienione xD)

BruceLee 

Wysłany: Czw 22 Mar, 2007 12:30   

dzieki skorzeny ... juz robie miejsce na dysku i zapodaje torrenta :wink:

jakby jeszcze ktos mial cos ciekawego to bede wdzieczny

haaaaaadziiiaaaaaaaaa

aKiRa 
Head Admins
Public Relations

Wysłany: Nie 25 Mar, 2007 04:25   

witam z powrotem tak w ogole :D

kupilem sobie "Applesead" i daje rade chociaz nie jest to gorna polka :/

ogladales moze GITS ale serie nie film ??

bo sie zastanawialem jak sie ma do oryginalu.

i jakiego torrenta uzywasz ???

i napisz jak mozesz na PW skad zasysasz , chyba ze po prostu wyszukiwanie wlaczasz.

(_|_)

< /dupa >

Skorzeny 
ekip@

Wysłany: Nie 25 Mar, 2007 19:06   

chyba pisales do bruca, ale jesli chodzi o GITS, to seria jest zajebista, choc na pewno nie tak efektowna

do szukania torrentow wspanialy jest IsoHunt a program to BitComet, ale to chyba raczej zalezy od przyzwyczajenia co kto woli

gram_nogami 
popychadło

Wysłany: Nie 25 Mar, 2007 21:32   

jak dla mnie jedynym slusznym filmem w tych klimatach jest ghost in the shell. mistrzowskie tam sa przemyslenia.

skola 

Wysłany: Pon 26 Mar, 2007 00:38   

Cowboy Bebop to widzialem ze 3 razy cala serie jest za mocne ...
Neon genesis ewangelion to jest podstawa calego anime moim skromnym zdaniem ... w sieci mozna sciagnac film(
Neon Genesis Evangelion: End of Evangelion) a dokładniej 2 odcinki koncowe polaczone i poskladane wyjasniajace cala serie i o co w ogóle tam chodzilo .... jednak nie polecam go ogladac nie obejzawszy calej serii bo po prostu nie będzie wiadomo o co chodzi, zreszta film porusza nature naszej egzystencji i wiare w boga oraz ciemne strony naszego charakteru :)

GTO tez godne polecenia ( Great teacher onizuka chyba tak to sie pisze) czasy wspolczesne ale z extra dawka humoru
Iria - Zeiram the Animation (OAV) to tez godne polecenia akcja toczy sie podobnie jak Cowboy bepop w niedalekiej przyszlosci
Last Exile tez w przyszlosci akcja sie toczy
polecam tez film Origin spirit of the past swietne anime oraz SteamBoy tez godne polecenia moze jeszcze film Cowboy Bebop: Knockin' on Heaven's Door

Skorzeny 
ekip@

Wysłany: Pon 26 Mar, 2007 00:49   

ja kiedys ogladalem taka fajna pelnometrazowke Street Fighter oraz bardzo dziwne Fist of the Northstar (o kolesiu, ktory wszystkich klepie i wybuchaja im glowy xD)

btw. ja tam mam w dupie przemyslenia :cool:

skola 

Wysłany: Pon 26 Mar, 2007 01:02   

jak uważasz ja lubie anime ktore "coś" niosą ze soba i nawiązuja do tego, może dlatego ze lobię wszystko utrudniać i stawiać sobie rożne pytanie ... lubie jak anime zmusza do myślenia i
z niespotykanymi zakonczeniami (Gilgamesh) lobię jak postaci sa targane emocjami ... kocham to :)

Skorzeny 
ekip@

Wysłany: Pon 26 Mar, 2007 08:14   

nie no, emocje emocjalmi, nie mam nic przeciwko. ale jesli ktos chce mi "przekazac", ze swiat jest zly i zmierzamy ku koncowi i jesli sie nie opamietamy to skonczymy pod ziemia, to ja pierdole taki przekaz. jesli chodzi o filmy, muzyke i ksiazki, to uznaje zasade sztuka dla sztuki, czyli ma byc przedewszystkim fajne a uczyc nie musi, bo juz mam poukladane w glowce, to co chce.

a jesli chodzi o emocje, to po tym, jak skonczylem ogladac Berserk, to mialem doline przez 2 dni caly czas, takie wrazenie na mnie zrobilo to, co sie stao :)

BruceLee 

Wysłany: Pon 26 Mar, 2007 12:31   

aKiRa napisał/a:
witam z powrotem tak w ogole :D

kupilem sobie "Applesead" i daje rade chociaz nie jest to gorna polka :/

ogladales moze GITS ale serie nie film ??

bo sie zastanawialem jak sie ma do oryginalu.

i jakiego torrenta uzywasz ???

i napisz jak mozesz na PW skad zasysasz , chyba ze po prostu wyszukiwanie wlaczasz.

a wiec tez po pierwsze witam :)
GITS serie mam cala wypalona i wlasnie bede sie zabieral do ogladania ... jakbys chcial to moge wypalic na DVD i podeslac Ci do EIRE ... podaj adresa na priva albo dryndnij SKYPE: leehsiaolung (jakbys nie mial :) )

torrenta uzywam BitComet a szukam na roznych stronach w sieci ... ogolnie to dobra stronka jest http://thepiratebay.org <--- polecam ... niestety anime tam duzo nie znajdziesz ale jest przyzwoicie

pozdro600 ... jakby jakies pytanka to wal na priv :)
acha i P.S.
posta mozna juz zamknac chyba bo tytulow jest calkiem sporo i mysle ze na troche zassysania bedzie ...
wielkie dzieki dla wszystkich - pozdro

Oti 

Wysłany: Pon 26 Mar, 2007 22:25   

zanim ktos to zamknie to musze dopisac ze zszokowalo mnie iz nikt nie wymienil takich kultowych "bajek" jak Dragon Bul i Pokemony :P a tak serio to polecam Yattamana, Kapitana Tsubase i Tygrysia Maska :D

pokoj :*

Odpowiedz do tematu